KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14502036
nr 1450 2036
Curt Viberg
(1908-1969), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholm. Olja på duk, 22x26cm, yttermått inklusive ram: 37x42cm
Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:29:39
14/2 21:56:46
100 kr
20/2 21:30:31
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm